Telefon- och mejllista

Skolledning


Rektor med samordnande ansvar Mattias Kempe Kreutz
samt rektor för Humanistiska programmet

MKK

072-584 55 64

mattias.kempekreutz@norrkoping.se

Rektor Marie-Louise Adams
Estetiska programmet

Gymnasiesärskolans program för estetiska verksamheter

MLA

073-020 17 23

marielouise.adams@norrkoping.se

Rektor Kerstin Sanner
Hotell- och turismprogrammet. samt Samhällsprogrammet

KSr

076-12 59 564

kerstin.sanner@norrkoping.se

Rektor Cathrine Conrad
Gymnasiesärskolans individuella program
samt Introduktionsprogrammen IMPRE, IMIND

CCd

072-709 50 88

cathrine.conrad@norrkoping.se

Rektor Louise Jonshagen

Introduktionsprogrammet IMA

LJn

072-527 94 13

louise.jonshagen@norrkoping.se

Rektor Cecilia Gleisner

Restaurang- och livsmedelsprogrammet

Gymnasiesärskolans program för
Hotell, restaurang & bageri

CGr

072-527 93 97

cecilia.gleisner@norrkoping.se


Lärare


Anders

Borg Carrum

ABg

073-020 24 28

anders.borgcarrum@norrkoping.se

Anders

Svensson

ASn

070-282 27 27

anders.svensson@norrkoping.se

Andreas

Granberg

AGg

072-584 05 76

andreas.granberg@norrkoping.se

Andreas

Franzén

AFr

072-584 05 67

andreas.franzen@norrkoping.se

Andreas

Spångtorp

ASp

072-584 05 64

andreas.spangtorp@norrkoping.se

Anna

Frisendahl

AFI

072-584 04 90

anna.frisendahl@norrkoping.se

Anna

Gustafsson

AGn

072-584 04 20

anna2.gustafsson@norrkoping.se

Anna

Söderlind

ASö

072-584 04 21

anna.soderlind@norrkoping.se

Ann-Christin

Hallgren

ACH

072-584 55 33

ann-christin.hallgren@norrkoping.se

Anna-Karin

Andersson

AKA

072-597 00 27

annakarin.andersson@norrkoping.se

Anna-Lena

Brusman

ALB

072-584 05 63

anna-lena.brusman@norrkoping.se

August

Oskarsson

AOk

072-584 04 45

august.oskarsson@norrkoping.se

Ban

Al-Saadi

BAS

072-597 00 24

banhasanoleiwi.alsaadi@norrkoping.se

Björn

Rosdahl

BRo

072-584 04 47

bjorn.rosdahl@norrkoping.se

Britt-Louise

Karlsson

BLK

072-584 05 78

brittlouise2.karlsson@norrkoping.se

Bruno

Trome

BTe

072-586 05 73

bruno.trome@norrkoping.se

Carina

Carlsson

CCn

072-584 05 47

carina.carlsson@norrkoping.se

Carina

Göransson Gustafsson

CGG

072-584 04 48

carina.goranssongustavsson@norrkoping.se

Carl

Dahlstedt

CDt

072-584 04 58

karl.dahlstedt@norrkoping.se

Carolina

Aronsson

CAn

072-593 95 00

carolina.aronsson@norrkoping.se

Cecilia

Squire

CSe

072-584 05 68

cecilia.squire@norrkoping.se

Charlotta

Månsson

CMn

072-584 04 91

charlotta.mansson@norrkoping.se

Christer

Hjälte

CHe

072-584 04 23

christer.hjalte@norrkoping.se

Christian

Carlqvist

CCt

072-584 04 49

christian.carlqvist@norrkoping.se

Christina

Forsgren Svahn

CFS

072-584 04 50

christina.forsgrensvahn@norrkoping.se

David

Swärd

DSw

072-584 04 24

david.sward@norrkoping.se

Dinko

Laks

DLs

072-584 04 85

dinko.laks@norrkoping.se

Elin

Heinemark

EHk

072-584 04 51

elin.heinemark@norrkoping.se

Elin

Larsson

ELn

072-584 04 52

elin4.larsson@norrkoping.se

Elin

Larsson

ELr

072-593 95 26

elin2.larsson@norrkoping.se

Erika

Lindgren Hedberg

EHg

072-584 04 25

erika.lindgrenhedberg@norrkoping.se

Eufimia

Sandberg

ESa

072-584 04 26

eufimia.sandberg@norrkoping.se

Eva

Lindahl

ELI

072-597 00 29

eva1.lindahl@norrkoping.se

Eva-Marie

Forsberg Arshi

EFg

072-584 05 79

evamarie.forsberg@norrkoping.se

Fredrik

Rygaard

FRy

072-584 05 75

fredrik.rygaard@norrkoping.se

Hanna

Eklund

HEd

0725-84 04 71

hanna.eklund@norrkoping.se

Helena

Sandman Weinhandl

HSW

072-584 04 53

helena.sandmanweinhandl@norrkoping.se

Henrik

Bergion

HBn

072-584 04 27

henrik.bergion@norrkoping.se

Ida

Lindh

ILh

072-584 04 54

ida.lindh@norrkoping.se

Inaam

Rauf

ImR

072-593 95 08

inaam.hassanrauf@norrkoping.se

Ingbritt

Swanö Wiklander

IWr

072-584 04 92

ingbritt.wiklanderswano@norrkoping.se

Inger

Karlsson

Ika

072-593 95 05

inger.karlsson@norrkoping.se

Ivo

Riiga

IRa

072-593 95 07

ivo.riiga@norrkoping.se

Jennie

Tjulin

JTn

072-597 00 25

jennie.tjulin@norrkoping.se

Joakim

Wahlström

JWm

072-584 04 56

joakim.wahlstrom@norrkoping.se

Johan

Larsson

JLn

072-584 05 77

johan2.larsson@norrkoping.se

Johanna

Edin

JEn

072-584 04 29

johanna.edin@norrkoping.se

Jonas

Kindstedt

JKt

072-512 54 15

jonas.kindstedt@norrkoping.se

Josefin

Fintling

JFg

072-584 05 13

josefin.fintling@norrkoping.se

Josefine

Svärdstrand

JSd

072-593 95 97

josefine.svardstrand@norrkoping.se

Karin

Ernman Kornhammar

KEK

072-584 04 57

karin.ernmankornhammar@norrkoping.se

Karl

Dahlberg

KDg

072-593 95 34

karl.dahlberg@norrkoping.se

Katia

Losanno

KLo

076-558 42 57

katia.losanno@norrkoping.se

Kristina

Ateek

KAk

072-584 05 83

kristina.ateek@norrkoping.se

Lena

Nilhage Landin

LNL

072-593 95 98

lena.nilhagelandin@norrkoping.se

Lisa

Eklöf

LEf

072- 584 04 73

lisa2.eklof@norrkoping.se

Lisa

Heine

LHe

073-020 26 41

lisa.heine@norrkoping.se

Lisa

Karlsson

LKn

072-584 55 29

lisa.karlsson@norrkoping.se

Ljubica

Lamevski

LLi

072-584 05 62

ljubica.lamevski@norrkoping.se

Malin

Ekstrand

MEd

076-762 03 70

malin.ekstrand@norrkoping.se

Malin

Wass

MWs

072-584 04 80

malin.wass@norrkoping.se

Marcus

Österlund

MÖd

072-593 95 33

marcus.osterlund@norrkoping.se

Maria

Bergman Skiba

MBn

072-584 04 33

maria.bergmanskiba@norrkoping.se

María Consuelo

Calatayud Bernabeu

MCB

072-584 04 60

mariaconsuelo.calatayudbernabeu@norrkoping.se

Maria

Norgren

MNn

072-584 04 34

maria.norgren@norrkoping.se

Maria

Wass

MWa

072-584 05 46

maria.wass@norrkoping.se

Marie

Hellström

MHö

072-584 04 35

marie.hellstrom@norrkoping.se

Marie

Liljegren-Kreuger

MLK

072-584 04 94

marie.liljegrenkreuger@norrkoping.se

Marie

Wikström

MWm

072-584 04 81

marie.wikstrom@norrkoping.se

Mark

Deniz

MDz

072-584 05 37

mark.deniz@norrkoping.se

Markus

Tikkanen

MTn

072-584 04 36

markus.tikkanen@norrkoping.se

Marcus

Österlund

MÖd

072-593 95 33

marcus.osterlund@norrkoping.se

Martin

Perk

MPk

072-584 04 37

martin.perk@norrkoping.se

Mats

Tinnervall

MTI

072-584 04 38

mats.tinnervall@norrkoping.se

Nirmela

Jusupovic

NJc

072-584 55 30

nirmela.jusupovic@norrkoping.se

Niclas

Lindblom

NLm

072-584 04 39

niclas.lindblom@norrkoping.se

Niclas

Unosson

NUn

072-584 04 61

niclas.unosson@norrkoping.se

Ojan

Klang

PKG

072-597 00 26

pornrawee.klang@norrkoping.se

Oskar

Andersson

OAn

072-584 55 31

oskar.andersson@norrkoping.se

Oskar

Lindvall

Oli

072-584 55 32

oskar.lindvall@norrkoping.se

Per

Djervf Notklev

PDN

072-235 46 32

per.djervfnotklev@norrkoping.se

Peter

Ivarsson

Plo

072-584 05 70

peter.ivarsson@norrkoping.se

Petra

Larsson

PLr

072-584 04 70

petra1.larsson@norrkoping.se

Petra

Persson

PPn

072-584 04 63

petra2.persson@norrkoping.se

Pia

Mucchiano

PMu

072-584 04 40

pia.mucchiano@norrkoping.se

Pontus

Jacobsson

PJn

072-584 05 33

pontus.jacobsson@norrkoping.se

Rebecca

Hedén

RHn

072-593 95 04

rebecca.heden@norrkoping.se

Richard

Johansson

RJn

072-584 04 41

richard.johansson@norrkoping.se

Robin

Wahlund

RWd

072-584 04 55

robin.wahlund@norrkoping.se

Rodrigo

Durán Alfaro

RDA

072-584 05 39

rodrigo.duranalfaro@norrkoping.se

Roine

Alm

RAm

072-584 05 40

roine.alm@norrkoping.se

Romine Minna

Sandberg Kaklios

RSK

072-584 05 66

romine.sandbergkaklios@norrkoping.se

Sara

Sjöström

SSm

072-584 05 59

sara.sjostrom@norrkoping.se

Sofia

Edh

SEh

072-584 05 41

sofia.edh@norrkoping.se

Sofia

Rundalen

SRn

073-853 16 86

sofia.rundalen@norrkoping.se

Sylve

Johansson

SJo

072-584 05 42

sylve.johansson@norrkoping.se

Theres

Farcher

TFr

072-584 05 61

theres.farcher@norrkoping.se

Therese

Hahn

THN

072-584 04 95

therese.hahn@norrkoping.se

Therese

Retzman

TRn

072-584 04 42

therese.retzman@norrkoping.se

Tine

Röjås

TRs

072-584 04 43

tine.rojas@norrkoping.se

Ulla

Nilsson

UNn

072-584 05 43

ulla1.nilsson@norrkoping.se

Ulrika

Åswärdh

UÅh

072-584 05 27

ulrika.aswardh@norrkoping.se

Victoria

Stark

VSk

072-584 05 44

victoria.stark@norrkoping.se

Yoriko

Asahara

YAa

072-584 04 44

yoriko.asahara@norrkoping.se

Åsa

Ragnarsson

ÅRn

072-584 05 45

asa.ragnarsson@norrkoping.se

Förskolelärare, Speciallärare, Specialpedagog


Förskolelärare

Björn

Jonsson

BJn

072-584 04 69

bjorn.jonsson@norrkoping.se

Förskolelärare

Lena

Fogelby

LFy

072-593 95 06

lena.fogelby@norrkoping.se

Förskolelärare

Pia

Hellenros

PHs

072-584 04 84

pia.hellenros@norrkoping.se

Speciallärare

Annika

Gewerths Larsson

AGL

073-020 26 41

annika.gewerthslarsson@norrkoping.se

Speciallärare

Lotta

Ekfeldt

LEt

076-762 03 67

anncharlotte.ekfeldt@norrkoping.se

Speciallärare

Magnus

Johansson

MJn

070-208 19 11

magnus1.johansson@norrkoping.se

Speciallärare

Marianne

Lillemets

MLI

072-597 00 28

marianne.lillemets@norrkoping.se

Speciallärare

Monica

Sandberg

MSa

072-584 04 82

monika.sandberg@norrkoping.se

Specialpedagog

Hans

Abrahamsson

HAb

072-584 04 72

hans.abrahamsson@norrkoping.se

Specialpedagog

Patrick

Lindgren

PLn

072-584 04 83

patrik.lindgren@norrkoping.se

Specialpedagog

Susanne

Algström

SAm

072-539 61 89

susanne.algstrom@norrkoping.se

Arbetsterapeut, Fritidsledare, Fritidspedagog, Lärarassistent


Arbetsterapeut

Johanna

Engström

JEm

072-584 04 77

johanna.engstrom@norrkoping.se

Skolterapeut

Michaela

Karlsson

MKs

076-760 30 37

michaela.karlsson@norrkoping.se

Fritidsledare

Ingela

Lidstedt

ILt

072-584 04 75

ingela.lidstedt@norrkoping.se

Fritidspedagog

Ann-Christin

Gustafsson

ACG

072-584 04 64

annchristin.gustafsson@norrkoping.se

Fritidspedagog

Carina

Eriksson

CEo

072-584 55 17

carina.e.eriksson@norrkoping.se

Fritidspedagog

Iréne

Andersson

IAn

072-584 55 26

irene.andersson@norrkoping.se

Elevassistent


Elevassistent

Anneli

Berg

ABe

072-584 04 65

anneli.berg@norrkoping.se

Elevassistent

Annika

Eriksson

AEo

072-584 55 24

annika.eriksson@norrkoping.se

Elevassistent

Anso

Lang

ALg

072-584 04 67

anso.lang@norrkoping.se

Elevassistent

Fikret

Dedic

FDc

011-15 33 67

fikret.dedic@norrkoping.se

Elevassistent

Ida

Karlsson

IKn

072-584 04 74

ida5.karlsson@norrkoping.se

Elevassistent

Jan

Holmberg

JHg

072-584 05 65

jan.holmberg@norrkoping.se

Elevassistent

Johanna

Samzelius

JWS

072-584 04 78

johannamaria.samzelius@norrkoping.se

Elevassistent

Katarina

Lillbacka

KLa

072-593 95 03

katarina.lillbacka@norrkoping.se

Elevassistent

Margareta

Eriksson

MEr

072-584 05 81

margareta.eriksson@norrkoping.se

Elevassistent

Maria

Nilsson

MNi

072-598 66 55

maria.13.nilsson@norrkoping.se

Elevassistent

Marie

Sundqvist

MSq

072-584 05 71

marie.sundqvist@norrkoping.se

Elevassistent

Martin

Hellenros

MHs

072-593 95 02

martin.hellenros@norrkoping.se

Elevassistent

Max Olof

Berner Branzell

MBB

072-584 72 27

maxolaf.bernerbranzell@norrkoping.se

Elevassistent

Pavlina

Wallin

PWn

072-584 05 60

pavlina.wallin@norrkoping.se

Elevassistent

Pia

Kuntze

Pke

072-584 04 85

pia.kuntze@norrkoping.se

Elevassistent

Sabina

Olsson

SOn

072-584 04 87

sabina.olsson@norrkoping.se

Elevassistent

Stefan

Billevik

SBi

072-584 04 46

stefan.billevik@norrkoping.se

Elevassistent

Terez

Reimander

TRr

072-529 78 77

terez.reimander@norrkoping.se

Elevassistent

Tomas

Vester

TVr

072-584 05 85

tomas.vester@norrkoping.se

Elevassistent

Wictoria

Haag

WHg

072-584 04 89

wictoria.haag@norrkoping.se


Servicepersonal


Skoladministratör

Anneli

Andersson

AAD

011-15 51 61

anneli.andersson@norrkoping.se

Skoladministratör

Carola

Eldåker

CEL

072-584 55 34

carola.eldaker@norrkoping.se

Skoladministratör

Ingela

Svensson

ISn

011-15 33 50

ingela.svensson@norrkoping.se

Skoladministratör

Susanne

Nilsson

SNn

011 - 15 38 00

susanne2.nilsson@norrkoping.se

Skoladministratör

Åsa

Olsson

ÅNO

011 - 15 38 00

asa1.olsson@norrkoping.se

Ekonomiansvarig

Lena

Nilsson

LNn

011-15 38 05

lena1.nilsson@norrkoping.se

Bibliotekarie

Sten

Hansson

SHn

072-539 96 29

sten.hansson@norrkoping.se

Caféansvarig

Charlotta

Mackay

CMy

073-078 20 59

charlotta.mackay@norrkoping.se

Tekniker

Magnus

Lindberg

MLe

073-020 24 20

magnus.lindberg@norrkoping.se

Tekniker

Mårten

Hagelin

MHa

073-020 14 24

marten.hagelin@norrkoping.se

Vaktmästare

Ann-Marie

Eriksson Karlsson

AME

073-020 24 22

annmarie.erikssonkarlsson@norrkoping.se

Vaktmästare

Staffan

Inge

Sle

073-020 15 47

staffan.inge@norrkoping.se