Telefon- och mejllista

Skolledning

 

Rektor med samordnande ansvar Mattias Kempe Kreutz
samt rektor för Humanistiska programmet

072-584 55 64

mattias.kempekreutz@norrkoping.se

Rektor Marie-Louise Adams
Estetiska programmet

073-020 17 23

marielouise.adams@norrkoping.se

Rektor Kerstin Sanner
Hotell- och turismprogrammet. samt Samhällsprogrammet

076-12 59 564

kerstin.sanner@norrkoping.se

Rektor Michael Brask
Restaurang- och livsmedelsprogrammet

076-772 84 88

michael.brask@norrkoping.se

Rektor Cathrine Conrad
Gymnasiesärskolans individuella program
samt Introduktionsprogrammen IMPRE, IMIND

072-709 50 88

cathrine.conrad@norrkoping.se

Rektor Lize-Lott Kempe Kreutz
Gymnasiesärskolans program för
Hotell, restaurang & bageri

073-020 11 23

lizelott.kempekreutz@norrkoping.se

Lärare


Anders

Borg Carrum

073-0202428

anders.borgcarrum@norrkoping.se

Anders

Svensson

072-584 05 80

anders.svensson@norrkoping.se

Andreas

Granberg

072-584 05 76

andreas.granberg@norrkoping.se

Andreas

Spångtorp

072-584 05 64

andreas.spangtorp@norrkoping.se

Anna-Lena

Brusman


anna-lena.brusman@norrkoping.se

Anna

Frisendahl

072-584 04 90

anna.frisendahl@norrkoping.se

Anna

Söderlind

073-438 79 31

anna.soderlind@norrkoping.se

Anna

Gustafsson

072-584 04 20

anna2.gustafsson@norrkoping.se

Anna-Karin

Andersson

072-597 00 27

annakarin.andersson@norrkoping.se

Annikki

Mårtensson

072-584 05 15

annikki.martensson@norrkoping.se

Åsa

Ragnarsson

072-584 05 45

asa.ragnarsson@norrkoping.se

August

Oskarsson

072-584 04 45

august.oskarsson@norrkoping.se

Aurora

Reyes Munoz

011-15 31 58

aurora.reyesmunoz@norrkoping.se

Björn

Rosdahl

072-584 04 47

bjorn.rosdahl@norrkoping.se

Britt-Louise

Karlsson

072-584 05 78

brittlouise2.karlsson@norrkoping.se

Bruno

Trome

072-586 05 73

bruno.trome@norrkoping.se

Carina

Carlsson

072-584 05 47

carina.carlsson@norrkoping.se

Carina

Göransson Gustafsson

072-584 04 48

carina.goranssongustavsson@norrkoping.se

Carina

Werner


carina.werner@norrkoping.se

Carl

Dahlstedt

072-584 04 58

carl.dahlstedt@norrkoping.se

Carolina

Aronsson

072-593 95 00

carolina.aronsson@norrkoping.se

Cecilia

Squire


cecilia.squire@norrkoping.se

Charlotta

Månsson

072-584 04 91

charlotta.mansson@norrkoping.se

Christer

Hjälte

072-584 04 23

christer.hjalte@norrkoping.se

Christian

Carlqvist

072-584 04 49

christian.carlqvist@norrkoping.se

Christina

Forsgren Svahn

072-584 04 50

christina.forsgrensvahn@norrkoping.se

David

Swärd

072-584 04 24

david.sward@norrkoping.se

Dinko

Laks

072-58404 85

dinko.laks@norrkoping.se

Elin

Heinemark

072-584 04 51

elin.heinemark@norrkoping.se

Elin

Larsson

072-584 04 52

elin4.larsson@norrkoping.se

Lisa

Tilling

072-584 0430

elisabeth.tilling@norrkoping.se

Erika

Lindgren Hedberg

072-584 04 25

erika.lindgrenhedberg@norrkoping.se

Eufimia

Sandberg

072-584 04 26

eufimia.sandberg@norrkoping.se

Eva

Lindahl

072-597 00 29

eva1.lindahl@norrkoping.se

Eva-Marie

Forsberg Arshi

072-584 05 79

evamarie.forsberg@norrkoping.se

Fredrik

Rygaard

072-584 05 75

fredrik.rygaard@norrkoping.se

Hanbing

Jiang


hanbing.jiang@norrkoping.se

Hanna

Eklund

0725-84 04 71

hanna.eklund@norrkoping.se

Helena

Sandman Weinhandl

072-584 04 53

helena.sandmanweinhandl@norrkoping.se

Henrik

Bergion

073-958 86 40

henrik.bergion@norrkoping.se

Ida

Lindh

072-584 04 54

ida.lindh@norrkoping.se

Inaam

Rauf

072-593 95 08

inaam.hassanrauf@norrkoping.se

Ingbritt

Swanö Wiklander

072-584 04 92

ingbritt.wiklanderswano@norrkoping.se

Inger

Karlsson

072-593 95 05

inger.karlsson@norrkoping.se

Ivo

Riiga

072-593 95 07

ivo.riiga@norrkoping.se

Jennie

Tjulin

072-597 00 25

jennie.tjulin@norrkoping.se

Joakim

Wahlström

072-584 04 56

joakim.wahlstrom@norrkoping.se

Johan

Larsson

072-584 05 77

johan2.larsson@norrkoping.se

Johanna

Edin

072-584 04 29

johanna.edin@norrkoping.se

Johanna

Fernqvist


johanna.fernqvist@norrkoping.se

Josefin

Fintling

072-584 05 13

josefin.fintling@norrkoping.se

Josefine

Svärdstrand

072-593 95 97

josefine.svardstrand@norrkoping.se

Karin

Ernman Kornhammar

072-584 04 57

karin.ernmankornhammar@norrkoping.se

Karl

Dahlberg

072-593 95 34

karl.dahlberg@norrkoping.se

Katia

Losanno


katia.losanno@norrkoping.se

Kristina

Ateek

072-584 05 83

kristina.ateek@norrkoping.se

Kurt

Hällnert


kurt.hallnert@norrkoping.se

Lena

Nilhage Landin

072-593 95 98

lena.nilhagelandin@norrkoping.se

Lisa

Eklöf

072- 584 04 73

lisa2.eklof@norrkoping.se

Lisa

Heine

073-020 26 41

lisa.heine@norrkoping.se

Ljubica

Lamevski

072-584 05 56

ljubica.lamevski@norrkoping.se

Malin

Ekstrand

072-584 04 31

malin.ekstrand@norrkoping.se

Malin

Wass

072-584 04 80

malin.wass@norrkoping.se

Marcus

Österlund

072-593 95 33

marcus.osterlund@norrkoping.se

Maria

Bergman Skiba

072-584 04 33

maria.bergmanskiba@norrkoping.se

Maria

Norgren

072-584 04 34

maria.norgren@norrkoping.se

Maria

Wass

072-584 05 46

maria.wass@norrkoping.se

Maria

Holmström


maria2.andersson@norrkoping.se

María Consuelo

Calatayud Bernabeu

072-584 04 60

mariaconsuelo.calatayudbernabeu@norrkoping.se

Marie

Hellström

072-584 04 35

marie.hellstrom@norrkoping.se

Marie

Liljegren-Kreuger

072-584 04 94

marie.liljegrenkreuger@norrkoping.se

Marie

Wikström

072-584 04 81

marie.wikstrom@norrkoping.se

Mark

Deniz

072-584 05 37

mark.deniz@norrkoping.se

Markus

Tikkanen

072-584 04 36

markus.tikkanen@norrkoping.se

Martin

Perk

072-584 04 37

martin.perk@norrkoping.se

Mats

Lind

072-584 05 24

mats.lind@norrkoping.se

Mats

Tinnervall

072-584 04 38

mats.tinnervall@norrkoping.se

Niclas

Lindblom

072-584 04 39

niclas.lindblom@norrkoping.se

Niclas

Unosson

072-584 04 61

niclas.unosson@norrkoping.se

Per

Djervf Notklev

072-235 46 32

per.djervfnotklev@norrkoping.se

Per

Hedberg

072-584 05 74

per.hedberg@norrkoping.se

Pernilla

Hagström

072-584 05 69

pernilla.hagstrom@norrkoping.se

Peter

Ivarsson

072-584 05 70

peter.ivarsson@norrkoping.se

Petra

Larsson

072-584 04 70

petra1.larsson@norrkoping.se

Petra

Persson

072-584 04 63

petra2.persson@norrkoping.se

Pia

Mucchiano

072-584 04 40

pia.mucchiano@norrkoping.se

Pontus

Jacobsson

072-584 05 33

pontus.jacobsson@norrkoping.se

Ojan

Klang

072-597 00 26

pornrawee.klang@norrkoping.se

Rebecca

Hedén

072-593 95 04

rebecca.heden@norrkoping.se

Richard

Johansson

072-584 04 41

richard.johansson@norrkoping.se

Robin

Wahlund

072-584 04 55

robin.wahlund@norrkoping.se

Rodrigo

Durán Alfaro

072-584 05 39

rodrigo.duranalfaro@norrkoping.se

Roine

Alm

072-584 05 40

roine.alm@norrkoping.se

Sara

Sjöström

072-584 05 59

sara.sjostrom@norrkoping.se

Sofia

Edh

072-584 05 41

sofia.edh@norrkoping.se

Sylve

Johansson

072-584 05 42

sylve.johansson@norrkoping.se

Theres

Farcher

072-584 55 26

theres.farcher@norrkoping.se

Therese

Hahn

072-584 04 95

therese.hahn@norrkoping.se

Therese

Retzman

072-584 04 42

therese.retzman@norrkoping.se

Tine

Röjås

072-584 04 43

tine.rojas@norrkoping.se

Ulla

Nilsson

072-584 05 43

ulla1.nilsson@norrkoping.se

Ulrika

Åswärdh

072-584 05 27

ulrika.aswardh@norrkoping.se

Victoria

Ahlgren

072-584 05 44

victoria.ahlgren@norrkoping.se

Yoriko

Asahara

072-584 04 44

yoriko.asahara@norrkoping.se

Förskolelärare, Speciallärare, Specialpedagog


Förskolelärare

Björn

Jonsson

072-584 04 69

bjorn.jonsson@norrkoping.se

Förskolelärare

Lena

Fogelby

072-593 95 06

lena.fogelby@norrkoping.se

Förskolelärare

Pia

Hellenros

072-584 04 84

pia.hellenros@norrkoping.se

Speciallärare

Annika

Gewerths Larsson

073-020 26 41

annika.gewerthslarsson@norrkoping.se

Speciallärare

Lotta

Ekfeldt

076-762 03 67

anncharlotte.ekfeldt@norrkoping.se

Speciallärare

Magnus

Johansson

070-208 19 11

magnus1.johansson@norrkoping.se

Speciallärare

Marianne

Lillemets

072-597 00 28

marianne.lillemets@norrkoping.se

Speciallärare

Monica

Sandberg

072-584 04 82

monika.sandberg@norrkoping.se

Specialpedagog

Hans

Abrahamsson

072-584 04 72

hans.abrahamsson@norrkoping.se

Specialpedagog

Patrick

Lindgren

072-584 04 83

patrik.lindgren@norrkoping.se

Arbetsterapeut, Fritidsledare, Fritidspedagog, Lärarassistent


Arbetsterapeut

Johanna

Engström

072-584 04 77

johanna.engstrom@norrkoping.se

Arbetsterapeut

Rebecca

Österberg

072-584 04 86

rebecca.osterberg@norrkoping.se

Fritidsledare

Ingela

Lidstedt

072-584 04 75

ingela.lidstedt@norrkoping.se

Fritidspedagog

Ann-Christin

Gustafsson

072-584 04 64

annchristin.gustafsson@norrkoping.se

Servicepersonal


Assistent

Anneli

Andersson

011-15 51 61

anneli.andersson@norrkoping.se

Bibliotekarie

Sten

Hansson

072-539 96 29

sten.hansson@norrkoping.se

Caféansvarig

Charlotta

Mackay

073-078 20 59

charlotta.mackay@norrkoping.se

Ekonomiansvarig

Lena

Nilsson

011-15 38 05

lena1.nilsson@norrkoping.se

Skoladministratör

Carola

Eldåker

072-584 55 34

carola.eldaker@norrkoping.se

Skoladministratör

Ingela

Svensson

011-15 33 50

ingela.svensson@norrkoping.se

Skolassistent

Susanne

Nilsson

072-584 55 38

susanne2.nilsson@norrkoping.se

Skolassistent

Åsa

Ohlsson


asa1.olsson@norrkoping.se

Tekniker

Magnus

Lindberg

073-020 24 20

magnus.lindberg@norrkoping.se

Tekniker

Mårten

Hagelin

073-020 14 24

marten.hagelin@norrkoping.se

Vaktmästare

Ann-Marie

Eriksson Karlsson

073-020 24 22

annmarie.erikssonkarlsson@norrkoping.se

Vaktmästare

Staffan

Inge

073-020 15 47

staffan.inge@norrkoping.se